HAKKIMIZDA

Kültür Turizm & Ticaret A.Ş, 1975 yılından beri turizm ve organizasyon alanlarında kendini kanıtlamış, deneyimli yöneticilerin ortaklığı ile kuruldu.

İşe yaklaşımı, sınırsız yaratıcılığı, özgün çözümleri ve organizasyondaki başarısı ile kısa zamanda gelişen KÜLTÜR, birçok önemli organizasyona imzasını attı.

Yurt dışı turizm organizasyonlarına da geniş olanaklarla hizmet veren KÜLTÜR her zaman eğitimli, alanında deneyimli ve profesyonel bir ekip ile çalıştı ve çalışıyor.

KÜLTÜR Turizm kendi iş dalında, “mükemmeli” hedefleyenler müşterileriyle aynı hedefleri paylaşıyor: Uluslararası standartlarda hizmet… Kuruluşumuzun yapısına uygun ve her ayrıntısı düşünülmüş, planlanmış, özel çözümler…

KÜLTÜR, tüm organizasyonlarında sizi başkalarından farklı kılan bu titiz yaklaşımla çalışır.

Kongre, seminer ya da toplantılarınızın boyutları, kimlerin katılacağı, niteliği, niceliği ve hangi ülkede/şehirde olacağı KÜLTÜR için ayrı bir önem taşır.

KÜLTÜR işini tam ve doğru yapabilmek, sizin istediğiniz boyuta getirebilmek için eksiksiz bilgiyle çalışır. Yalnızca farklı olmanın yetmediğini, nerelerde ve nasıl farklı olmak gerektiğini, müşterisini her aşamada ‘’iyi’’ tanıyarak belirler. Ulaşım, otel rezervasyonları, rehberlik hizmetleri, yaratım-baskı işleri, teknik ekipman, ses-ışık-görüntü sistemleri ve sosyal etkinlikleri kapsayan komple bir organizasyon hizmeti veren KÜLTÜR, tıpkı bir özel terzi titizliğiyle, size özgü çalışır.

Yaptığı tüm organizasyonlarda deneyimli ve eğitimli bir ekiple çalışıyor KÜLTÜR… Çünkü “organizasyonun” gereğini bilir; zamanla yarışmak, mesajı iletmek ve hata yapmamak….

KÜLTÜR genel müdüründen, sekreterine kadar, her biri kendi alanında deneyimli ve işinde uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Çünkü başarılı bir organizasyonun uyum içindeki eğitimli ve nitelikli kadrolarla gerçekleşeceğine inanır.. Tabii ki onların enerjisini ve zamandaki buluşmalarını doğru organize edebilecek bir yönetimle…

Tıpkı mükemmel bir orkestrada olduğu  gibi !

Uluslar arası toplantı, seminer ve turizm organizasyonlarına hizmet veren KÜLTÜR, evrensel iletişimin ve ufku geniş olmanın gerekliliğine inanır. Tıpkı hizmet verdiği kuruluşlar gibi…

Dünya ile entegre olmanın gerekliliğine inanan KÜLTÜR, ülkemiz hizmet sektörünün gelişmesi ve büyümesi için olanaklarını layıkıyla kullanmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında birçok kuruluşun kongre, seminer ve bayi toplantısını başarıyla yürüten KÜLTÜR, toplantınız nerede olursa olsun sorunsuz gerçekleştirmektedir.

İşte KÜLTÜR’ün hizmet verdiği alanlar

 • Yurtiçi ve Yurtdışı turlar
  Kültür ve Doğa Turları
  Özel Turlar
  Kongre ve seminerler
  Bayi toplantıları
  Ürün tanıtımı ve basın toplantısı
  Tanıtın kokteylleri
  Özel kokteyl ve davet
  Temel atma ve açılış törenleri
  Balo, Protokol yemekleri
  Sosyal etkinlik, turizm alanlarına yönelik
  Turizm alanlarına yönelik danışmanlık ve organizasyon
  Alternatif Turizm.

İşimizdeki temel ilkelerden biridir yaratıcılıktır…
Size göre şekillenir, işinize göre profesyonelce biçim kazanır. KÜLTÜR ‘ün bir farklılığı da budur işte…

Resimlerdeki gibi, özünde tüm malzemesi aynıdır organizasyonların: işin şekli, mekanı, prosedürleri, çözüm biçimleri… Dolayısıyla organizasyonlar arasındaki farklılık işi ele alışınızda, işe ekleyeceğiniz yaratıcılıkta yatar; Tıpkı Van Gogh’un boyalarına, renklerine kattığı yorum gibi…

KÜLTÜR yaratıcılığa sadece önem vermekle kalmaz, şimdiye kadar yaptığı tüm organizasyonlarda olduğu gibi yaratıcılığını işin yapısına göre biçimlendirir ve gerçeğe dönüştürür. Konukların karşılanmasından, yemek masasının dekorasyonuna kadar, otel içi düzeninden konuklarınızı hoş tutacak etkinliklere kadar her ayrıntıya yaratıcı yaklaşımlar getirir. KÜLTÜR işini bir ressamın tuvali gibi görür. Kültür’ün amacı,  size  özgü  en  güzel  resmi yapmaktır

Kültür Turizm Direktörü

5.476 defa görüntülendi.

Yoruma kapalı