YURTDIŞI

Budapeşte – Viyana – Prag Turu

1. GUN           ISTANBUL – BUDAPEŞTE  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları THY...


1. GUN           ISTANBUL – BUDAPEŞTE 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları THY ile Budapeşte`ye hareket. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

2. GUN           BUDAPESTE

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde

3. GUN           BUDAPESTE-VIYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bratislava Turuna ( Slovakya ) katılabilirler. Varışın ardından Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4. GUN         VIYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyenler rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek yarım günlük Mayerling, Seegrotte, Baden Şehri turu ( Viyana Ormanları Turu ) ile akşam ekstra konser veya opera izleme imkânı. Geceleme otelimizde.

5. GUN           VIYANA-PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Vlatava Nehrinde tekne turuna ekstra olarak katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

6. GUN           PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden ( Almanya ) tura katılma imkanı.

7. GUN         PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. Akşam ekstra olarak arzu eden misafirlerle ortaçağ gecesi yemekli – limitsiz içkili geceleme otelimizde.

8. GUN           PRAG –ISTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Alışveriş ve dinlenme imkânı.Ardından havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları THY seferi ile İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir.


 

5.008 defa görüntülendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>