SLAYT, YURTDIŞI PROGRAMLAR

Paris “Exclusive” Tur Programı

  1.GÜN PARİS CHARLES DE GAULLE HAVAALANINDA PROFESYONEL TÜRK REHBERİNİZ VE ÖZEL OTOBÜSÜNÜZ TARAFINDAN KARŞILANMA VE DETAYLI PARİS ŞEHİR TANITIM TURU İÇİN HAREKET. BU TUR SIRASINDA...


 

1.GÜN
PARİS CHARLES DE GAULLE HAVAALANINDA PROFESYONEL TÜRK REHBERİNİZ VE ÖZEL OTOBÜSÜNÜZ TARAFINDAN KARŞILANMA VE DETAYLI PARİS ŞEHİR TANITIM TURU İÇİN HAREKET. BU TUR SIRASINDA KONGRE SARAYI, GRANDE

ARMEE CADDESİ, ETOİLE MEYDANI VE ZAFER TAKI, KLEBER CADDESİ, TRACODERO MEYDANI, EİFFEL KULESİ, SURESNES

CADDESİ, ASKERİ OKUL VE CHAMPS DE MARS, İNVALİDES MEYDANI VE NAPOLYON’UN MEZARI, RODİN MÜZESİ, MİLLET MECLİSİ, SAİNT GERMAİN VE SAİNT MİCHEL SEMTLERİ, SORBONNE ÜNİVERSİTESİ, PANTHEON, LUXEMBOURG PARKI VE SENATO, NOTRE DAME KATEDRALİ, BASTİLLE VE REPUBLİQUE MEYDANLARI, GRANDS BOULEVARDS, OPERA, MADELEİNE KİLİSESİ, VENDOME MEYDANI, CONCORDE MEYDANI, CHAMPS ELYSEES, GRAND VE PETİT PALAİS, ORSAY VE LOUVRE MÜZELERİ…

GÖRECEĞİNİZ YERLER.SEİNE NEHRİ ÜZERİNDE YAPACAĞIMIZ TEKNE TURU SONRASI CONCORDE LAFAYETTE

OTELE YERLEŞME. AKŞAM YEMEĞİ OTELİN HEMEN KARŞISINDAKİ CHEZ CLEMENT PORTE MAİLLOT RESTAURANT’DA.

2. GÜN
SABAH KAHVALTISI SONRASI 09:00 DA OTELDEN HAREKETLE TAM GÜNLÜK EİFFEL KULESİ , MONTMARTRE TEPESİ, LOUVRE MÜZESİ TURU.İLK ÖNCE EİFFEL KULESİ ‘ NİN EN ÜST KATINA KADAR ÇIKIP, EŞSİZ PARİS MANZARASINI SEYREDECEĞİZ.

DAHA SONRA MONTMARTRE TEPESİ ‘NE ÇIKIP, SACRE COEUR KİLİSESİ VE RESSAMLAR MEYDANI’ NI GEZECEĞİZ.ÖĞLEN YEMEĞİ TEPEDE LA CREMAILLERE 1900 RESTAURANT’DA. YEMEK SONRASI ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST VAKTİNİZ OLACAKTIR.ÖĞLENDEN SONRA, LOUVRE MÜZESİNİ GEZECEĞİZ.RESİM VE HEYKEL BÖLÜMLERİ, İSLAM ESERLERİ, ANTİK ESERLER VE MISIR FİRAVUN LAHİTLERİ…

AKŞAMÜSTÜ BENLUX DUTY FREE MAĞAZASINDA PARFÜM VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ ALIŞVERİŞİ İÇİN SERBEST SAATLER SONRASI OTELE DÖNÜŞ.AKŞAM YEMEĞİ OTELİN YAKININDAKİ BİSTRO ROMAİN TERNES RESTAURANT’DA.

 

 

3.GÜN
SABAH KAHVALTISI SONRASI 08:30 DA OTELDEN HAREKETLE TAM GÜNLÜK DİSNEYLAND & WALT DİSNEY STUDİOS TURU.

DİSNEYLAND’TA PHANTOM MANOR , BİG MOUNTAİN TRAİN, İNDİANA JONES, PİRATES OF CARRİBBEAN, İT’S A SMALL WORLD,STAR TOURS, CARS, BUZZY ECLAIR, SPACE MOUNTAIN …GİBİ AKTİVİTELERDE ÇOK EĞLENCELİ SAATLER.ÖĞLEN YEMEĞİ LUNCH COUPONLAR İLE PARKIN İÇİNDE.İKİNCİ PARK STUDİOS’TA İSE CINEMAGIC, ANIMAGIC, AEROSIMITH ROCK’N ROLLER COSTER, HOLLYWOOD TOWER, STUNT SHOW, STUDIOS TRAM TOUR… GİBİ AKTİVİTELERDE ÇILGIN SAATLER…

AKŞAM YEMEĞİ PARKIN İÇİNDEKİ RESTAURANTLARDAN SEÇECEĞİNİZDE BÜFE ŞEKLİNDE. GECE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ SONRASI 23:30 ‘DA PARİS’E DÖNÜŞ.

 

4. GÜN
SABAH KAHVALTI SONRASI 07:00 DE OTELDEN HAREKETLE TAM GÜNLÜK BELÇİKA TURU.BİR GÜN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR ÜLKEYİ TANIMAK İÇİN MÜTHİŞ BİR FIRSAT.RAHAT VE KONFORLU BİR YOLCULUKLA BELÇİKAYA ULAŞIYOR VE İLK GEZİMİZ OLAN BRUGGES ŞEHRİNE VARIYORUZ.KUZEYİN VENEDİĞİ DENİLEN BRUGGES , KANALLAR ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞ BİR ORTAÇAĞ ŞEHİRİDİR.KANALLARDAKİ TEKNE TURUNDAN SONRA BAŞKENT BRÜKSEL’E GEÇİYOR VE ÖĞLEN YEMEĞİNİ MEŞHUR CHEZ LEON’DA ALARAK, BELÇİKA USULÜ NEFİS MİDYELERDEN TADIYORUZ.

ÖĞLENDEN SONRA BRÜKSEL ŞEHİR TURU.BELÇİKA DANTELLERİ VE ÇIKOLATALARI ALIŞVERİŞİ İÇİN SERBEST ZAMANDAN SONRA AKŞAMÜSTÜ DÖNÜŞ YOLUNDA WATERLOO ŞEHRİNE UĞRUYOR VE NAPOLYON ANISINA YAPILMIŞ TARİHİ TEPE VE ASLAN HEYKELİNİ GÖRÜYORUZ.

AKŞAM PARİS’E DÖNÜŞ VE HIPPOPATAMUS WAGRAM RESTAURANT’DA AKŞAM YEMEĞİ.

 5. GÜN
SABAH KAHVALTI SONRASI 08:30 DA OTELDEN HAREKETLE TAM GÜNLÜK ASTERİX PARK TURU.GRAND SPLASH, TONNERRE DE ZEUS, VOL D’ICARE, MENHIR EXPRESS, OXYGENARIUM, DEFI DE CESAR GİBİ ÇOK ÇOK EĞLENCELİ AKTİVİTELER VE MUHTEŞEM YUNUS SHOWLARI İLE DOLU DOLU BİR GÜN.ÖĞLEN YEMEĞI PARK İÇİNDE BÜFE ŞEKLİNDE.

AKŞAM PARİS’E DÖNÜŞ VE MONTE CARLO RESTAURANT’DA AKŞAM YEMEĞİ.

GECE SİZİN İÇİN AYRILMIŞ EN İYİ MASALARDAN DÜNYACA ÜNLÜ LİDO SHOW’U SEYRETMEYE GİDİYORUZ.

 

6. GÜN
SABAH KAHVALTI SONRASI 08:30 DA OTELDEN HAREKETLE TAM GÜNLÜK NORMANDİYA TURU.

YAKLAŞIK İKİ SAATLİK KEYİFLİ VE KONFORLU BİR YOLCULUK SONRASI İLK DURAĞIMIZ NORMANDİYA KÖPRÜSÜ.SEİNE NEHRİ’NİN MANŞ DENİZİNE DÖKÜLDÜĞÜ DELTANIN ÜZERİNDE HONFLEUR İLE LE HAVRE ŞEHİRLERİ ARASINA YAPILMIŞ BU ASMA KÖPRÜYÜ FOTOĞRAFLADIKTAN SONRA HONFLEUR GEZİMİZ BAŞLIYOR.İKİNCİ DURAĞIMIZ TROUVİLLE.BALIK PAZARI GEZİSİ SONRASI , NEFİS DENİZ ÜRÜNLERİNİ TADACAĞIMIZ ÖĞLEN YEMEĞİ.ÖĞLENDEN SONRA DEAUVİLLE ŞEHRİNİ GEZİYORUZ.CASİNO , ALIŞVERİŞ VEYA MANŞ DENİZİ’NE GİRMEK İÇİN SERBEST ZAMAN’DAN SONRA AKŞAM PARİS’E DÖNÜŞ VE SELF RİVOLİ RESTAURANT’DA AKŞAM YEMEĞİ.

 

7.GÜN
SABAH KAHVALTISI SONRASI 07:00 DE OTELDEN HAREKETLE TAM GÜNLÜK LOİRE VADİSİ VE ŞATOLARI TURU.

YAKLAŞIK İKİ SAATLİK KEYİFLİ VE KONFORLU BİR YOLCULUK SONRASI LOİRE VADİSİ’NE VE İLK DURAĞIMIZ CHENONCEAU ŞATOSU’NA ULAŞIYORUZ.ŞATO VE BAHÇELERİ GEZİMİZDEN SONRA LOİRE NEHRİ KIYILARINI TAKİP EDEREK AMBOİSE ŞEHRİ’NE VARIYORUZ.BURADA LEONARDO DA VİNCİ’NİN SON YILLARINI GEÇİRDİĞİ EVİ CLOS LUCE’Yİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA AMBOİSE NOVOTEL’DE ÖĞLEN YEMEĞİNİ ALIYORUZ.ÖĞLENDEN SONRAKİ İLK DURAĞIMIZ CHAMBORD ŞATOSU.

MUHTEŞEM MİMARİSİ İLE TANINAN BU ŞATO SİZLERİ BÜYÜLEYECEK.DAHA SONRA BÖLGENİN MEŞHUR ŞARAPLARINI TADACAĞIMIZ BİR ŞARAP MAHZENİ ZİYARETİ.GÜNÜMÜZÜN SON GEZİSİ İSE BİLHASSA BAHÇELERİNİN GÜZELLİĞİYLE BİLİNEN VİLLANDRY ŞATOSU.GEZİ SONRASI PARİS’E DÖNÜŞ VE PİZZA DEL ARTE’DE AKŞAM YEMEĞİ.

 

8. GÜN
SABAH KAHVALTISI SONRASI 09:00 DA OTELDEN HAREKETLE TAM GÜNLÜK VERSAİLLES SARAYI VE BAHÇELERİ TURU.

FRANSA KRALI 16.CI LOUİS’NİN YAPTIRDIĞI MUHTEŞEM SARAYIN İÇİNDE; KİLİSE VE OPERA, BALO SALONU, KRAL VE KRALİÇE DAİRELERİ, SAVAŞ VE BARIŞ ODALARI, BİLARDO VE YEMEK SALONLARI VE MEŞHUR AYNALI SALON’U GÖRECEĞİZ.SARAY BAHÇELERİNDE İSE BÜYÜK KANAL, TRIANON, MARİE ANTOİNETTE’İN EVİ, KRALİYET ÇEŞMELERİNİ GÖRECEĞİZ.BUFFALO GRILL RESTAURANT ÖĞLEN YEMEĞİNDEN SONRA CHARLES DE GAULLE HAVAALANINA TRANSFER.

BAGAJ VE PASAPORT İŞLEMLERİNDEN SONRA  TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL’A HAREKET.


PROGRAMDA BELİRTİLEN HERŞEY ÜCRETE DAHİLDİR

 

9.304 defa görüntülendi.

Yoruma kapalı