YURTDIŞI

Yılbaşında Dubai Turu Sizleri Bekliyor 3 Gün 4 Gece

Air Arabia Havayolları ile 3 gece 4 gün 28 Aralık/01 Ocak turumuz Air Arabia kontenjanı dolduğu için yeni DUBAİ turumuz Emirates Havayolları ile 4 Gece...


Air Arabia Havayolları ile 3 gece 4 gün 28 Aralık/01 Ocak turumuz Air Arabia kontenjanı dolduğu için yeni DUBAİ turumuz

Emirates Havayolları ile 4 Gece 5 Gün 28 Aralık – 01 Ocak / 29 Aralık – 02 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 

1.  Gün   ISTANBUL  – DUBAI

Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 17.00’da buluşuyoruz. Check – in işlemlerinizin ardından Emirates Havayollarının EK 122 sefer sayılı uçuşu ile 19.05’de Dubai Havalimanına hareket ediyoruz. Yerel saat ile 01.15‘deki varışımızın ardından, alanda bizleri bekleyen ekibimiz tarafından karşılanıyor  ve ardından otelimize doğru hareket ediyoruz.

Geceleme otelimizde.

2.  Gün  DUBAI

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, gelenekselliğin ve modernizmin birlikte ayakta durduğu Dünyanın en zengin şehirlerinden biri olan Dubai’yi keşfetmek üzere yola çıkıyoruz. Turumuza Sheikh’in sarayını ziyaret ederek başlıyoruz (fotoğraf molası). Dubai’nin Haliç’i olarak nitelendirilen Creek bölgesini de ziyaret ettikten sonra (fotoğraf molası), eski Dubai olarak bilinen Bastakiya bölgesini ziyaret ediyoruz(fotğraf molası). Rehberimizle birlikte Dubai Müzesi ve 2 asırdır ayakta duran Dubai’nin göz alıcı anıtı Al Fahidi Kalesi’ni ziyaret ettikten sonra, pazarlık yeteneğinizi sınayabileceğiniz ‘Altın ve Baharat Çarşıları’na yol alıyoruz.

Jumeirah Caddesi üzerinden sırasıyla 1979 yılında inşa edilmiş Mısır – Fatimi tarzındaki ‘Jumeirah Camii, Jumeirah Open Beach Park, Jumeirah Beach Park ve Burj Al Arab önünde fotoğraf molası ile devam ediyoruz. Ambiansı ile insanı büyüsü altına alan Madinat Jumeirah’ta yarım saatlik serbest zaman. Bu serbest zamanınızda alışveriş yapabilir ve muhteşem kanal manzaralı cafe ve restaurantlarda dinlenebilirsiniz.

Denizi şehre ulaştırmak üzere çıkarılan kumlardan inşa edilen; Dünyanın 8 harikasından biri olarak adlandırılan The Palm Dubai ( Palmiye Adası ) ile şehir turumuza devam ediyoruz. Atlantis Hotel’in önünde fotoğraf molamızı verip, Dubai’nin en ünlü caddelerinden olan JBR walk üzerinden Dubai Marina bölgesini ziyaret ediyoruz.

Tur bitimi otelinize transfer ve serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz yemekli ve eğlenceli Dhow Cruise tekne gezisine katılabilirler.( 35 Euro ) Geceleme otelinizde.

3.  Gün   DUBAI

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz Dünyaca Ünlü Jumeirah Plajında deniz & güneş & kumun tadını çıkarabilir, serbest zamanınızı kişisel aktivitelerinizle değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler.( 65 € ) Bu turumuzda 4×4 Jiplerle otelinizden alınacak ve çöl rüzgarlarıyla dansın keyfini çıkaracaksınız. Safarinin ardından binbir gece masallarından bir an yaşayacağınız bedevi kampında, sınırsız içecek  ve açık büfe yemek ile arap gecelerinin tadını çıkaracaksınız. Tur sonrası 4×4 jiplerle otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

Dileyen misafirlerimiz eksta olarak Akşam Yemekli Dubai İkonları ve Alışveriş turumuza katılabilirler. ( 75 € ) Bu turumuzda  Burj Khalifa’nın görkemli gece görüntüsü eşliğinde, Dünyanın en iyi su ve ışık gösterisini izleyebilir, local bir restaurant’ta akşam yemeği yiyebilir ve yemek sonrası  Dünya’nın en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall’de alışveriş yapabilirler.

Geceleme otelinizde.

4.  Gün DUBAI

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz Dünyaca Ünlü Jumeirah Plajında deniz & güneş & kumun tadını çıkarabilir, serbest zamanınızı kişisel aktivitelerinizle değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra  olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Yedi Emirliğin başkenti Abu Dhabi turumuza katılabilirler ( 85 € ) Bu turumuzda küçük bir balıkçı kasabasından yedi emirliğin başkenti olan  Abu Dhabi ‘yi keşfe çıkacağız.İlk olarak  Ettihad Plaza, Aldar Head Qurter binası, Umm Al Nar Adası manzarası, Maqta Kalesi ve Sheik Zayed Köprüsü manzarasını panaromik olarak gördükten sonra saat: 11:00’de Dünya’nın 3., Ortadoğu’nun en büyük Camii olan Sheikh  Zayed Camiini ziyaret ediyoruz. (giriş için kıyafet yönetmeliğine uymak zorunludur)

Ardından Military Head Quarter, Officers Club Cyaniding, Exhibition Center, Capital Gate, Zayed Sport City, Devlet erkanının konutları ve sarayları, Divan Binası, Tolerans Heykel Sergisi, AD National Bank, Emirates Palace, Emirates Palaca VIP, Başkanlık sarayı ve Ittihad  Towers’ı panaromik olarak görüntüleyerek , Geleneksel Bedevi Yaşamının sergilendiği bir köy olan Heritage Village’de 40 dakikalık mola veriyoruz.Mola  sonrası muhteşem deniz manzarası eşliğinde kordon üzerinden otelimize dönüş ve Geceleme otelinizde.

Arzu eden misafirlerimiz yine Abu Dhabi’de bulunan, Dünyanın En büyük Ferrari Komplexi Ferrari World  ile turumuzla  devam edebilir. ( 80 € )  Bu turumuz  Ferrari similatörleri, hız tutkunları için Dünyanın en hızlı Roller costerı ve orjinal yarış otomobilllerini görme imkanı sunmaktadır.Buradan hayat boyu unutamayacağınız anılarla döneceksiniz.

5.  Gün  DUBAI

Sabah kahvaltısının ardından 12:00’da check out işlemlerinizi gerçekleştirip, ekibimiz eşliğinde hava alanı transferinizi gerçekleştiriyorsunuz. Check in işlemlerimizin ardından Emirates Havayollarının EK 121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:35’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 17.35’de varış.

Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere..

PAKET TUR FİYATLARI

Not: Rixos The Palm Otelinde 31 Ocak gecesi Gala Dinner mecburiyeti vardır.

Kişi başı yetişkin fiyatı: 400 EU, 6-11 yaş çocuklarda 210 EU’dur.

PAKET FİYATLARIMIZA DAHİL HİZMETLER

 • Emirates Havayolları ile Ist  – Dxb  – Ist  uçak bileti
 • Havaalanı Vergileri
 • Gidiş ve dönüşte uçakta yemek ikramı ( meşrubat dahil )
 • Belirtilen otellerde 5 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Havaalanı Karşılama ve VIP araçlarla transfer hizmetleri
 • Alınacak ekstra turlarda tüm transfer ve rehberlik hizmetleri
 • Detaylı anlatım Dubai Şehir Turu
 • Karnak Travel Türkçe Rehberlik hizmetleri

PAKET FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Zorunlu Tursab Seyahat Güvence Paketi Sigortası : 10 €
 • Zorunlu vize ücreti : 65 €
 • Yurtdışı çıkış harcı : 15 TL
 • Kişisel Harcamalar ve otel ekstraları

B.A.E vizesi  3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ALINIR,

PASAPORT FOTOKOPİSİ ve 2 ADET VESİKALIK RESİM YETERLİDİR.

KARNAK INTERNATIONAL   B.A.E  VİZE YETKİLİ ACENTASIDIR.

ÖNEMLİ NOTLAR

 • Havayolu tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve oluşabilecek rötarlardan Karnak Holidays sorumlu değildir.
 • Karnak Holidays gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı,belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Abu Dhabi şehir turu minimum 3 kişinin katılımıyla gerçekleşecektir. Diğer extra turlar için böyle bir kısıtlama söz konusu değildir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi yada turlar yapılamaması durumunda Karnak Travel sorumlu tutulamaz.
 • Karnak International yolcu ile B.A.E Konsolosluğu arasında aracı konumunda olup, konsolosluğun yolcuya vize vermemesi  durumunda Karnak Holidays sorumlu tutulamaz.
 • Şahsi vize başvurularında Karnak Hoidays ’ın her hangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.Yolcu bu bilgiyi kabul ederek başvuru yapmak durumundadır.

 

 

9.832 defa görüntülendi.

Yoruma kapalı